top of page

Vojtěch Krmíček

(nar. 1982)

foto_vojta2.jpg

Lektor, skaut, manžel a otec, ajťák a kapitán, milovník dobrodružství a života v přítomnosti.
 

Co mě baví?

Baví mě dělat nové věci. Baví mě učit se nové věci. Baví mě moje práce. Baví mě zdolávat nové výzvy a rozjíždět nové věci. Baví mě být s lidmi. Baví mě inspirovat a motivovat ostatní. Baví mě, když můžu přispět tomu, aby se ostatním dařilo a zároveň, aby je to bavilo.  Baví mě, když ostatní mají radost ze života. Baví mě, když věci mají smysl. Baví mě život, takový, jaký je, teď a tady.

 

Co je za mnou a co mě ovlivnilo?

  • Skauting - skvělá parta lidí, příroda, zážitky, nejprve hlavně zábava, pak postupně i odpovědnost za družinu, oddíl, tábory, první lásky, dobrodružství, hory, lesy, cestování, organizace zážitkových kurzů pro budoucí vedoucí, přátelé na celý život a mnoho dalšího.

  • Rodina - úžasná manželka Lenka a dvě děti Matýsek s Aničkou + aktuálně štěně retrívra Kofi - to je zdroj každodenní radosti a někdy i starostí.

  • Moře a jachting - fascinující vodní živel a s ním spojené zážitky, nejprve v roli posádky, teď už v roli kapitána.

  • Rozvojový kurz FutureLeader - možnost jít do sebe do hloubky, víc pochopit a poznat, kdo jsem já, co je pro mě důležité a že život není jen o tom, co vidíme a co nám říká věda + spousta nových přátel.

  • Školy a vše kolem - matematika, pak informatika a nakonec i pár let ve vědě v oblasti počítačové bezpečnosti - zažít a vidět, jak funguje akademický a vědecký svět mělo taky něco do sebe.

  • JIC - práce, kterou už skoro osm let dělám, která mě baví a ve které vidím velký smysl - nejprve podpora startupů a vznikajících firem, v poslední době pak zejména práce se školami, řediteli, učiteli a studenty s cílem dostat rozvoj důležitých dovedností pro 21. století do běžného vzdělávání.

  • Práce s talenty a koučink - speciálním tématem, které mě oslovuje víc a víc, je práce s talenty a objevování lidského potenciálu, jak v rámci školy, tak i ve firmách a v práci a i koučink jakožto skvělý nástroj pro podporu a rozvoj lidí.

 
bottom of page